
Компактна візитниця з італійської шкіри чорного кольору ручної роботи Grande Pelle Ricco
800 ₴
- В наявності
- Код: 1927-774-10
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Візитниця виготовлена з натуральної італійської шкіри Sorrento, вона відрізняється високою міцністю, виразним блиском і красивою природною текстурою, що надає виробу елегантного та дорогого вигляду, закривається за типом книжечки з фіксацією на кнопку. Усередині пластиковий холдер на двадцять прозорих кишень для візиток, дві секції для пластикових карток та прозоре вікно для документа. Компактний розмір робить кредитницю зручною для щоденного використання, а продумана організація відділень забезпечує максимальний комфорт і порядок, оскільки, крім візиток, Ви зможете зберігати в ній і необхідні пластикові картки. Модель представлена в чорному та бордовому кольорі. Купити безпечно і комфортно цю обкладинку та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grande Pelle |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Візитниця кишенькова |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Унісекс |
| Кількість карт, що вміщаються | 20 шт. |
| Кількість відділень для кредитних карт | 21-25 |
| Кількість прозорих відділень | 16-20 |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Кнопки |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Товщина | 15 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 800 ₴











