-11%


Маленький шкіряний гаманець червоного кольору на багато карток Marco Coverna 1419
900 ₴
800 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1927-399-2
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гаманець пошитий з натуральної шкіри найвищої якості, має зручну і просту структуру. У складеному вигляді фіксується на застібку з кнопкою. Невеликі розміри дозволяють розмістити в гаманці все найнеобхідніше. Для купюр представлено одне глибоке відділення, під пластикові картки - дванадцять секцій (одна з яких прозора). Також в даній моделі знаходяться п'ять прилеглих кишень для карток, чеків та інших дрібничок. На зовнішній стороні знаходиться додаткова кишеня на блискавці для монет. Такий аксесуар зможе поміститися в найменшу жіночу сумочку. Даний аксесуар буде бездоганним доповненням Вашого гардероба і образу. Зовнішній вигляд гаманця презентабельний, модель прекрасно підкреслюють сучасний стиль, практичність і гарний смак. Купити цей гаманець та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marco Coverna |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Розташування | Вертикальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Червоний |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 12 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Довжина | 85 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Товщина | 15 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 800 ₴









