
Містка шкіряна ключниця з карабінами під кожен ключ чорного кольору ST 450
650 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-909-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ключниця виготовлена з натуральної шкіри з природною фактурою, шкіра м'яка, приємна на дотик. Модель досить тонка, має два автономні відділення, які фіксуються за допомогою блискавки. Всередині першого знаходиться чотири карабіни для кріплення, помістяться ключі різної довжини, від маленьких до великих. Всередині іншого - два кільця на ланцюжку, на кожне з яких можна вдягнути по зв'язці ключів. Якщо ключів не багато то дану кишеню можна використовувати для зберігання дрібних предметів або грошей. Аксесуар упакований в коробочку від виробника, стане гарним подарунком для Вас і Ваших близьких. Ключниця представлена в різних кольорах. Купити безпечно та комфортно цю модель та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST Leather |
| Призначення | Для звичайних ключів |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Кріплення ключів | Карабін, Кільце |
| Кількість отворів для кріплення | 6 |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 15 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 650 ₴











