
Шкіряний чоловічий гаманець клатч на магнітній застібці Marco Coverna MC 7m-183
2 250 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1927-483-2
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильний шкіряний клатч з блоком для карт MD для сучасної ділової людини. Модель складається з двох частин: одна на блискавці, інша на магніті. Продумана структура гаманця дозволяє розмістити всередині все найнеобхідніше - гроші, телефон, документи, чеки, візитки, пластикові карти. Для цінних речей є додаткова кишеня на блискавці. Друга частина (на магнітній кнопці) дозволяє зручно розмістити гроші, телефон, документи та пластикові карти. Слід зазначити, що фурнітура металева, працює м'яко і плавно. Для носіння передбачений зап'ястний ремінець. Зовнішній вигляд гаманця дуже презентабельний, такий аксесуар відмінно підкреслює високий статус свого власника, дуже якісний виріб, з вищого сегмента чоловічих портмоне. Володарі такого шкіряного клатча, неодмінно оцінять зручність, практичність і солідний зовнішній вигляд аксесуара. Купити безпечно та комфортно цей гаманець та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marco Coverna |
| Тип | Клатч |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 6 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 18 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 3 |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 250 ₴











