
Презентабельне чоловіче портмоне клатч із гладкої шкіри Boston B5-018
1 600 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-644-5
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дуже стильний і практичний чоловічий портмоне-клатч з високоякісної гладкої шкіри для впевненого в собі чоловіка. Має все необхідне, щоб стати Вам незамінним аксесуаром у повсякденному рутинному житті. Ви легко помістите в нього паперові купюри, монети, документи та картки. Портмоне неодмінно наголосить на високому рівні свого власника. Клатч можна носити як у сумочці чи портфелі, так і просто на зап'ясті за допомогою спеціального ремінця. Якщо Ви вирішите такий аксесуар подарувати близькій людині, Вам гарантовано будуть дуже вдячні. Також відзначаємо, що упаковано портмоне-клатч у фірмову картонну коробку. Купити безпечно та комфортно цей гаманець та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Boston Leather Accessories |
| Тип | Клатч |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Гладка шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Коричневий |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 5 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 195 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 600 ₴











