-20%


Темно-синій гаманець на блискавці Kivi
250 ₴
200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1927-644-4
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Даний гаманець виготовлений з еко шкіри, закривається блискавкою має середні розміри та ремінець на руку, можна використовувати як клатч. Усередині знаходиться три широкі відділення для купюр, дві прилеглі кишені, вісім секцій під пластикові картки та відділення для монет на змійці. При бажанні можно покласти телефон. Модель виготовлена в темно синьому кольорі, підходить жінкам та чоловікам. Купити безпечно цей гаманець та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baellerry |
| Тип | Гаманець |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Синій |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 6 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування | Горизонтальне |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Розташування монетниці | Всередині |
- Ціна: 200 ₴







