
Жіночий шкіряний гаманець під крокодила на багато карток BOND NON
1 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1927-480-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Витончений аксесуар турецького виробництва, модель виготовлена з натуральної шкіри найвищої якості. Гарний візерунок під шкіру крокодила виділяє цю модель серед інших. Закривається на кнопку, всередині два основні широкі відділення для купюр, три прилеглі та кишеня на блискавці для монет. Особливістю гаманця є наявність великої кількості відділень для пластикових карток їх тут аж 15, три з яких прозорі. Фірмові жіночі гаманці BOND завжди дуже високо цінувалися за свій дизайн, якість і практичність. Купити комфортно та безпечно даний гаманець та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BOND NON |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Рептилія |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 5 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 15 |
| Кількість відділень для монет | 2 |
| Кількість прозорих відділень | 3 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість відділень для документів | 3 |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Стан | Новий |
| Тип сумки | Клатч |
| Відділення | Відділення для телефону |
- Ціна: 1 200 ₴







