
Красивий маленький жіночий гаманець з лаковими вставками MD 623
500 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-478-5
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Матеріалом для гаманця служить якісна еко шкіра. Зовнішня сторона декорована стильними лаковими вставками. Всередині є відділення під купюри, секції під пластикові картки, прозоре віконце для документів та зручна кишеня для монет на клямці. Гаманець зручно фіксується на кнопку. Модель представлена в різних кольорах. Купити безпечно та комфортно цю модель та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kivi |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Пудровий |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | Немає |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Довжина | 130 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна виробник | Україна-Китай |
- Ціна: 500 ₴








