
Пудровий довгий жіночий гаманець-клатч із натуральної шкіри ST 023 Pink
1 500 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-448-2
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Класичний жіночий гаманець-клатч ніжно рожевого кольору з натуральної шкіри. Шкіра міцна, має високу стійкість до зношування. Аксесуар, в якому можна зберігати гроші, ключі, телефон та інші дрібниці. Всередині знаходиться два широкі відділення відкритого типу, три прилеглі кишені, одне відділенням на блискавці в перегородці та чотири секції для пластикових карток. На зовнішній стороні представлена додаткова кишеня на блискавці. Виріб надійно фіксується за допомогою клапана на кнопці. На поверхні гаманця розташований красивий логотип бренду. Також в комплекті передбачений зап'ястний ремінець. Надійність і зносостійкість, практичність і універсальність, а головне - презентабельність! Всі ці якості в одному виробі. Модель представлена в різних кольорах. Купити безпечно та комфортно цей гаманець та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST Leather |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Універсальний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |
| Колір | Пудровий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Кнопки |
| Відділення | 2 основних, Перегородка на блискавці, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці, Відділення для телефону, Відділення під клапаном |
| Підкладка | Так |
| Довжина | 195 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Довжина ручок | 20 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Упаковка | Коробка |
| Кількість відділень для купюр | 5 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Стать | Жіночий |
| Застібка | Кнопки |
| Товщина | 20 мм |
| Розташування | Горизонтальне |
| Кількість відділень для монет | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Клатч |
| Кількість відділень для кредитних карт | 4 |
| Кількість прозорих відділень | 6 |
- Ціна: 1 500 ₴










