
Шкіряна обкладинка на військовий квиток ЗСУ (ST Leather)
Ціну уточнюйте
- Немає в наявності
- Код: 1927
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Обкладинка виготовлена з натуральної шкіри високої якості. Усередині знаходяться шкіряні клапани для кріплення військового квитка, прошиті вощеними нитками. Обкладинка збереже документ у цілості та неушкодженості протягом багатьох років. Відрізняється розкішним зовнішнім виглядом, дозволить підкреслити статус. Оригінальний та потрібний подарунок на будь-яке свято! Купити безпечно та комфортно цю обкладинку та багато інших можна у нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Обкладинка для інших документів |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Колір | Коричневий |
| Кількість відділень | 1 |
| Тип застежки | Без застібки |
| Довжина | 135 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 5 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: Ціну уточнюйте







