
Класичний жіночий гаманець на магнітній фіксації синього кольору Saralyn
400 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1927-300-3
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель класичного дизайну фіксується за допомогою прихованих магнітів, що набагато зручніше за класичний варіант застібки. Усередині зосереджено весь необхідний функціонал. Для паперових грошей є три широкі та одне прилегле відділення, у перегородках між ними дві кишені на блискавках для копійок та інших дрібничок. Для пластикових карток передбачено сім секцій, одна з яких прозора. На зовнішній стороні знаходиться кишеня на блискавичній застібці, що надає гаманцю додаткової зручності. Матеріалом служить еко шкіра гарної якості, вона м'яка та приємна на дотик. Якщо Ви шукаєте зручний і практичний гаманець обов'язково придивіться до цієї моделі краще. Купити комфортно та безпечно цю модель та багато інших можна у нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Кількість відділень для монет | 3 |
| Виробник | Saralyn |
| Колір | Синій |
| Товщина | 30 мм |
| Довжина | 185 мм |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Розташування | Горизонтальне |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 7 |
| Кількість відділень на блискавці | 3 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Застібка | Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 4 |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Гаманець |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна виробник | Україна-Китай |
- Ціна: 400 ₴








