
Гарний зелений жіночий гаманець з лаковими вставками
500 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-478-3
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Матеріалом для гаманця служити якісна еко шкіра. Зовнішня сторона декорована стильними лаковими вставками. Всередині є три відділення під купюри, вісім секцій під пластикові картки і одне прозоре віконце для документів. Так само передбачена кишеня для монет на клямці, одна прилягла та одна на блискавці. Гаманець зручно фіксується на кнопку. Купити безпечно та комфортно цей гаманець та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kivi |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Зелений |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Розташування | Горизонтальне |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна виробник | Україна-Китай |
| Тип | Класичний довгий гаманець |
- Ціна: 500 ₴






