
Компактний шкіряний гаманець ручної роботи бордового кольору Puos 545661
600 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1927-455-4
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гаманець ручної роботи, виготовлений із натуральної шкіри високої якості з фіксацією на кнопку. Досить компактний, але при цьому, вміщує все найнеобхідніше. Всередині знаходиться основне відділення для паперових купюр, чотири секції для пластикових карток та кишеня для копійок. Відрізняється хорошою якістю пошиття та високою зносостійкістю - це гарантує Вам, що гаманець прослужить дуже довго. Аксесуар стане знахідкою для людей, які люблять гаманці маленького розміру з мінімальним функціоналом. Купити комфортно і безпечно даний гаманець та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Puos |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Бичина |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Бордовий |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 4 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Довжина | 105 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 15 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 600 ₴







