
Жіночий гаманець невеликого розміру на багато карток Marco Coverna
1 200 ₴
- В наявності
- Код: 1927-418-7
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гаманець середніх розмірів з прекрасним функціоналом. Складається вдвічі і закривається круглим клапаном на кнопку. Усередині два відділення для паперових грошей, п' ять прихованих кишень, в які можна поклаcти візитки, чеки та інші дрібнички, а також десять секцій для пластикових карток (одна прозора). Для монет передбачена спеціальна кишеня на блискавці, яка зручно розкривається та розділена на дві рівні частини. Гаманець виготовлений з натуральної шкіри найвищої якості, це гарантує, що гаманець прослужить вам дуже довго. Модель прекрасно підкреслюють сучасний стиль та гарний смак, представлена в різних кольорах. Приємним доповненням до гаманця стане красива подарункова упаковка. Купити цей гаманець та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marco Coverna |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Розташування | Вертикальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Коричневий |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 13 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 200 ₴








