
Маленький жіночий гаманець із натуральної шкіри червоного кольору на магніті Marco Coverna
1 100 ₴
- В наявності
- Код: 1927-467-6
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Перед Вами відмінний жіночий гаманець, поєднує в собі компактність та функціональність, складається вдвічі та фіксується клапаном на магнітній застібці. Модель виготовлена з високоякісної натуральної шкіри, яка відмінно носитися протягом тривалого часу. Всередині знаходиться два відділення для паперових грошей, три прилеглі кишені та чотири секції для пластикових карток. Для монет та інших дрібничок передбачено автономне відділення на блискавці. Гаманець чудово виглядає та приємно лежить в руці, а красивий червоний колір додасть у будь-який образ нотки жіночності і неперевершеної чарівності! Модель представлена в різних кольорах. Купити комфортно і безпечно даний гаманець та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marco Coverna |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Розташування | Вертикальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Шкіра ВРХ |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Червоний |
| Застібка | Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 6 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 105 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 100 ₴











