
Невеликий жіночий шкіряний гаманець у ретро стилі червоно-чорного кольору Helen Verde 6133
1 100 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-391-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильний і практичний жіночий гаманець, виготовлений з натуральної шкіри високої якості, що надає йому елегантності та довговічності. Складається вдвічі та закривається на магнітну застібку. Усередині знаходяться: два відкритих відділення для купюр, шість секцій для пластикових карток та дві прилеглі кишені. Зовні гаманця знаходяться два автономних відділення. Компактний формат та вінтажна застібка-поцілунок додають шарму та елегантності повсякденному аксесуару. Купити безпечно та комфортно цю модель та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Helen Verde |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Червоний |
| Застібка | Кліпси, Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для монет | 2 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 125 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна виробник | Україна-Китай |
- Ціна: 1 100 ₴







