
Обкладинка з натуральної шкіри для ID-паспорта та автодокументів Grande Pelle
450 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-802-3
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Обкладинка виготовляється з високоякісної натуральної італійської шкіри, яка надає виробу більш солідний і дорогий вид, закривається за типом книжечки, без фіксації. Лицьова сторона декорована тисненням з назвою бренду. Усередині передбачено прозоре віконце для документу та декілька відділень для пластикових карток. Дана модель підходить як на id паспорт так і на будь-який інший документ розміром під пластикову картку. Надійність і зносостійкість, практичність і універсальність, а головне - презентабельність ! Всі ці якості в одному виробі, від українських майстрів. Дана модель представлена в різних кольорах. Купити швидко та безпечно дану обкладинку та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grande Pelle |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Обкладинка для автодокументів |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 3 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 1 |
| Тип застежки | Без застібки |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Вид шкіри за способом обробки | Crazy Horse |
- Ціна: 450 ₴









