
Маленький жіночий гаманець бронзового кольору з натуральної шкіри PS Leather
450 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-455-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гаманець ручної роботи, виготовлений із натуральної шкіри (класу люкс) з фіксацією на кнопку. Досить компактний, але при цьому, вміщує все найнеобхідніше. Всередині знаходиться основне відділення для паперових купюр, кілька секцій для пластикових карток та кишеня для копійок. Відрізняється розкішним зовнішнім виглядом та високою зносостійкістю, додасть стильності та індивідуальності. Аксесуар стане знахідкою для жінок, які люблять гаманці маленького розміру з мінімальним функціоналом. Купити комфортно і безпечно даний гаманець та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Puos |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Розташування | Вертикальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Бронзовий |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 3 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 10 мм |
- Ціна: 450 ₴








