
Шкіряний чоловічий гаманець на магнітній фіксації (вертикальний) MD 129A
1 000 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1927-581-2
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Компактний і практичний гаманець виготовлений повністю з натуральної шкіри, що гарантовано, прослужить Вам дуже довго. Складається вдвічі і фіксується за допомогою магнітного хлястика, що набагато зручніше ніж класичний варіант застібки. Модель має вертикальну структура та оригінальний і дуже зручний функціонал. Всередині знаходиться три відділення (одне в стінці гаманця на блискавичній застібці) для паперових грошей, п'ять прихованих кишень, 2 осередки під sim-card або memory-card (карту пам'яті) та десять секцій для пластикових карток, одна з яких прозора. Ззовні на тильній стороні знаходиться кишеня на блискавці для копійок та інших дрібничок. Модель приємно лежить в руці та прекрасно виглядає. Купити безпечно та комфортно цей гаманець та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MD |
| Ширина | 90 мм |
| Довжина | 115 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Стать | Чоловіча |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Товщина | 25 мм |
| Колір | Чорний |
| Розташування | Вертикальне |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Стан | Новий |
| Кількість відділень для кредитних карт | 11 |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
- Ціна: 1 000 ₴









