
Жіноча шкіряна кредитница для пластикових карток червоного кольору ST Leather
650 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-781-3
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель має просту структуру, складається навпіл і фіксується на кнопку. Зовні розташований красивий значок з логотипом бренду. Усередині знаходяться чотирнадцять відділень для пластикових карток, дві з яких прозорі(для документів) та маленька прихована кишеня. Матеріалом служити натуральна шкіра високої якості. Модель представлена в різних кольорах, і тому кожен зможе підібрати кредитницю для своїх власних потреб, будь то авто документи, ID паспорт чи будь-які інші пластикові карти. Купити безпечно та комфортно цей аксесуар та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Кредитница/Кардхолдер |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Кількість карт, що вміщаються | 14 шт. |
| Кількість відділень для кредитних карт | 11-15 |
| Кількість прозорих відділень | 2 |
| Колір | Червоний |
| Застібка | Кнопки |
| Довжина | 105 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Кнопки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість відділень | 30 |
- Ціна: 650 ₴











