
Стильний жіночий гаманець клач на дві блискавки зеленого кольору ST 022
1 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1927-584-4
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель горизонтального типу, має два автономні відділення. Основне відділення закривається блискавкою, всередині якого зручно організований простір для зберігання купюр, візиток та копійок. Друге відділення призначене для зберігання телефону, або документів. Аксесуар відрізняється гарною якістю пошиття, виготовлений з натуральної шкіри відмінної вичинки та якісною фурнітурою (блискавки працюють легко то м'яко). Володарі такого портмоне, неодмінно оцінять зручність, практичність та зовнішній вигляд аксесуара. В комплекті є зап'ястний ремінець, завдяки якому гаманець можно використовувати, як клатч. Гаманець представлений в різних кольорах. Купити комфортно та безпечно дану модель та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST Leather |
| Тип | Клатч |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Шкіра ВРХ |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Зелений |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 4 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість відділень для документів | 2 |
| Довжина | 205 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 500 ₴









