
Солідний коричневий чоловічий гаманець з натуральної шкіри Marco Coverna BK047-801
1 800 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-521-7
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Елітне чоловіче портмоне марки Marco Coverna, виготовлене із преміальної італійської натуральної шкіри. Структура проста та зручна, закривається з фіксацією на кнопку. Усередині знаходиться прозора кишеня для документів, три відділення для купюр, одне з яких на блискавці, сім секцій для пластикових карток, дві приховані кишені та монетниця на кнопці. Якщо ви шукаєте презентабельний, функціональний та якісний гаманець, придивіться до цієї моделі краще. Аксесуар упакований у фірмову коробочку від виробника та стане чудовим подарунком для Вас та Ваших близьких. Купити безпечно та комфортно цей гаманець і багато інших можна у нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marco Coverna |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Шкіра ВРХ |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Коричневий |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 7 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Довжина | 115 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 800 ₴











