
Класичний чоловічий шкіряний гаманець коричневого кольору Horton
600 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-582-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Портмоне пошитий з натуральної шкіри з природною фактурою. Структура проста і зручна, закривається на кнопку, забезпечуючи швидкий доступ до вмісту. Усередині знаходиться три відділення для паперових грошей (одне на блискавці) та монетниця для копійок. Для пластикових карток передбачено три секції, дві прилеглі кишені та два прозорих віконця. На лицьовій стороні знаходиться тиснення з логотипом бренду. Аксесуар упакований в красиву фірмову коробку. Купити комфортно і безпечно дану модель та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horton |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Яловка |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Коричневий |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 5 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | 2 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 2 |
| Довжина | 115 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 600 ₴








