
Класичний чоловічий гаманець з натуральної шкіри на багато карток Marco Coverna 107
950 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1927-555-3
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловічий класичний гаманець виготовлений з натуральної шкіри в чорному кольорі, фіксується за допомогою кнопки. Усередині гаманця знаходиться два основних відділення для паперових грошей, монетниця на кнопці, та дві прилеглі кишені. Особливістю моделі є наявність в ній дванадцяти секцій для пластикових карток та двух прозорих віконець для документів. Гаманець вийшов досить компактних розмірів і без проблем поміститься в будь-яку кишеню. Приємним доповненням стане красива подарункова упаковка. Купити безпечно та комфортно цю модель та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marco Coverna |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Шкіра ВРХ |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 12 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | 2 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 4 |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 950 ₴








