Описание
Характеристики
Информация для заказа
Модель виготовлена з натуральної шкіри з природною фактурою. Шкіра м'яка приємна на дотик. Аксесуар компактних розмірів і призначений для паперових грошей. Фіксується за допомогою прихованих магнітів, всередині є металевий фіксатор, а також відділення для пластикової картки. Якщо Ви шукаєте маленький тоненький гаманець, тоді розгляньте варіант з зажимами, вони дуже популярні, компактні, і що найголовніше дуже зручні в користуванні. Модель виготовляється в різних кольорах. Купити комфортно та безпечно даний зажим та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ST Leather |
| Тип | Зажим для купюр |
| Пол | Унисекс |
| Материал | Натуральная кожа |
| Цвет | Розовый |
| Застежка | Магнитная |
| Количество отделений для купюр | 1 |
| Количество отделений для кредитных карт | 1 |
| Количество отделений для монет | Без монетницы |
| Расположение | Горизонтальное |
| Количество отделений на молнии | Нет |
| Длина | 105 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Толщина | 10 мм |
| Вес | 5 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Расположение монетницы | нет |
- Цена: 400 ₴












