
Чорний чоловічий маленький гаманець з натуральної шкіри MD 610
700 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1927-577-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель вертикального типу, складається в три складання, з фіксацією на дві кнопки. Усередині представлене секції для пластикових карток (6 шт) та одне широке відділення для купюр. Зовні розташована кишеня на блискавці для копійок. На лицьовій стороні знаходиться фірмове тиснення з назвою бренду. Матеріалом для виробу служити натуральна шкіра найвищої якості. Розміри даної моделі дозволяють розмістити аксесуар в будь-якій кишені штанів або піджака. Підходить як жінкам так і чоловікам. Гаманець відрізняється розкішним зовнішнім поглядом. Приємним доповненням до гаманця стане красива подарункова упаковка. Купити комфортно і безпечно дану модель та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MD |
| Тип | Гаманець потрійного складання |
| Розташування | Вертикальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 6 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 95 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 700 ₴











