
Бордовий лаковий жіночий гаманець з натуральної шкіри H Leather
1 000 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-780-2
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Витончений аксесуар високої якості. Модель виготовлена з натуральної шкіри і покрита лаком. Гарний візерунок під шкіру крокодила виділяє цю модель серед інших. Всередині знаходиться чотири основних відділення для купюр, дві кишені на блискавці для монет та більш цінних речей, одне приховане відділення та десять секцій для пластикових карток, одна з яких прозора. На зовнішній стороні знаходяться додаткова кишеня на блискавці для чеків та інших дрібничок. Модель дуже функціональна, прекрасно виглядає та зручно лежить в руці. Жіночі фірмові гаманці H Leather завжди дуже високо цінувалися за свій дизайн, якість і практичність. Модель представлена в різних кольорах. Купити комфортно та безпечно даний гаманець та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST Leather |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Бордовий |
| Застібка | Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 4 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 9 |
| Кількість відділень для монет | 3 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Розташування | Горизонтальне |
| Кількість відділень на блискавці | 3 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Довжина | 185 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 000 ₴










