
Красивий шкіряний жіночий лаковий гаманець червоного кольору Helen Verde
1 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1927-780-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Даний жіночий гаманець закохує в себе з першого погляду. Гладкий, приємний на дотик, має красиве лакове покриття і зручну фіксацію на магнітах. Всередині знаходиться чотири відділення для паперових грошей, одне прилегле відділення, вісім секцій для пластикових карток та три кишені на блискавці для монет та інших дрібничок. Гаманець пошитий з натуральної лакової шкіри, доповнений зручною якісною фурнітурою. Якщо Ви шукайте зручний, практичний та якісний гаманець, обов'язково придивіться до цієї моделі краще. Приємним доповненням до гаманця стане красива подарункова упаковка. Купити безпечно та комфортно цю модель та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Helen Verde |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Шкіра ВРХ |
| Вид шкіри за способом обробки | Лакова |
| Колір | Червоний |
| Кількість відділень для купюр | 5 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для монет | 3 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 3 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Довжина | 185 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 200 ₴











