
Солідний чоловічий шкіряний гаманець-клатч на блискавці BOSTON чорний
1 600 ₴
- В наявності
- Код: 1927-575-2
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Портмоне виконане в красивому чорному кольорі з легким глянцем, виглядає дуже красиво та ефектно. Виготовлено з приємної на дотик натуральної шкіри найвищої якості. Всередині можна зручно розмістити готівку, пластикові картки, візитки, чеки, документи та навіть мобільний телефон. Дане портмоне обов'язково підкреслить Ваш стиль, статус та відмінний смак. Портмоне може виконувати функцію, як звичайного гаманця, так і окремого аксесуара, який носитися з допомогою ременя на зап'ясті або ручки на тильній стороні. Цей виріб прекрасно підійде на подарунок будь-якому чоловікові. Упаковано воно в фірмову картонну коробку. Купити комфортно та безпечно цей клатч та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST |
| Тип | Клатч |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 12 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 2 |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 115 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Розташування монетниці | Всередині |
- Ціна: 1 600 ₴










