
Шкіряна ключниця гаманець з карабінами для ключів чорного кольору ST Leather
825 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-903-4
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель виготовлена з натуральної шкіри найвищої якості, поєднує в собі два аксесуари: ключницю і гаманець. Усередині закріплено шість карабінів для кріплення ключів. Є дві глибокі кишені для зберігання купюр (одна на блискавці) та дві прилеглі. У закритому вигляді фіксується на дві металеві кнопки. Аксесуар доставляється у фірмовій коробочці, стане відмінним подарунком для близьких або колег по роботі. Купити комфортно і безпечно дану модель та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST |
| Призначення | Для звичайних ключів |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Кріплення ключів | Карабін |
| Кількість отворів для кріплення | 6 |
| Тип застежки | Кнопки |
| Колір | Чорний |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Висота | 40 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 825 ₴











