
Шкіряний чоловічий гаманець без фіксації синього кольору ST
600 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-572-2
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дана модель розроблена для тих кому потрібен компактний тонкий гаманець без монетниці і фіксації. Гаманець виготовлений з натуральної шкіри, що гарантовано, прослужить Вам дуже довго. Всередині знаходиться два відділення для готівки, шість секцій для пластикових карток та прозоре віконце для перепустки, прав чи проїзного. На лицьовій стороні розташований стильний фірмовий значок. Гаманець упакований в білу фірмову коробочку від виробника. Купити безпечно та комфортно цю модель та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Синій |
| Застібка | Без застібки |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 6 |
| Кількість відділень для монет | Без монетниці |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | Немає |
| Кількість відділень для документів | 2 |
| Довжина | 115 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Гаманець |
| Розташування монетниці | немає |
- Ціна: 600 ₴







