
Шкіряне невелике чоловіче портмоне коричневого кольору ST Leather
Ціну уточнюйте
- Немає в наявності
- Код: 1927-571-3
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гаманець відрізняється оригінальною структурою та компактністю. Матеріалом служить натуральна шкіра з природною фактурою. Структура проста і зручна, фіксується за допомогою кнопки. Усередині знаходиться два відділення для паперових грошей (одне відкрите, друге на блискавці), п'ять секцій для пластикових карток, одна прихована кишеня та монетниця на блискавці. Лицьову сторону прикрашає красивий фірмовий значок. Аксесуар упакований в фірмову коробочку від виробника та стане відмінним подарунком для Вас і Ваших близьких. Купити безпечно та комфортно цей гаманець та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Коричневий |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 6 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Розташування монетниці | Всередині |
- Ціна: Ціну уточнюйте





