
Стильний чоловічий гаманець з тисненням під крокода із натуральної шкіри BRETTON
1 250 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-599-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гаманець виготовлений з натуральної шкіри найвищої якості. Лицьова сторона ефектно декорована тисненням під шкіру крокодила. Структура проста і зручна, фіксується за допомогою кнопки. Всередині знаходиться три відділення для паперових грошей (одне на блискавці), сім секцій для пластикових карток (одна прозора), двів прилеглі кишені та монетниця на кнопці. Зовнішній вигляд гаманця дуже презентабельний, аксесуар відмінно підкреслює високий статус свого власника, дуже якісний виріб. Упакований в фірмову коробочку від виробника та стане відмінним подарунком для Вас і Ваших близьких. Купити безпечно та комфортно цей гаманець та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bretton |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Рептилія |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 6 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Довжина | 115 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 250 ₴








