
Чоловічий гаманець клатч з гладкої шкіри коричневого кольору ST Leather
1 200 ₴
- В наявності
- Код: 1927-570-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Популярна модель чоловічого клатча, виділяється завдяки гладкій натуральної шкіри з ефектним глянцевим блиском. На лицьовій стороні знаходиться красивий фірмовий значок. Всередині знаходиться три широкі відділення для купюр, дві прилеглі кишені, вісім секцій для пластикових карток та відділення на блискавці для монет. Для носіння передбачена ручка для долоні і ремінець для руки. Модель Функціональна, прекрасно виглядає і приємно лежить в руці. Відрізняється розкішним зовнішнім виглядом. Такий стильний чоловічий клатч стане відмінним подарунком і незамінним аксесуаром. Купити безпечно і комфортно цей гаманець і багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Коричневий |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Гаманець на блискавці |
- Ціна: 1 200 ₴








