
Стильний чоловічий шкіряний гаманець на магнітній фіксації ST 1
850 ₴
- В наявності
- Код: 1927-548-2
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель виготовлена з якісної натуральної шкіри, з природною фактурою. Усередині розташовані три відділення для купюр (одне під блискавку). Також є шість секцій для пластикових карток і монетниця на блискавці. Зовні знаходиться красивий фірмовий значок. Даний гаманець закривається за допомогою магніту, що дозволяє швидко й зручно розмістити паперові гроші. Володарі такого портмоне, неодмінно оцінять зручність, практичність та зовнішній вигляд. Приємним доповненням до гаманця стані красива подарункова упаковка. Купити комфортно і безпечно дану модель та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST |
| Ширина | 85 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Стать | Чоловіча |
| Застібка | Магнітна |
| Товщина | 20 мм |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 6 |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Розташування монетниці | Всередині |
- Ціна: 850 ₴











