
Місткий жіночий шкіряний гаманець на магнітах та блискавці червоного кольору Marco Coverna 1423
1 850 ₴
- В наявності
- Код: 1927-777-3
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
Шкіряний гаманець клатч для грошів та документыв від компанії Marco Coverna. Модель виконана в червоному кольорі з натуральної шкіри. Шкіра найвищої якості - гладенька та приємна на дотик. Модель містка і практична. Гаманець складається з двох частин. Перша складається в три складання і фіксується за допомогою прихованих магнітів. Усередині знаходяться відділення для банкот, секції для пластикових карток та віконця для документів або фотографій. Друга частина - це автономний блок на блискавці, в ньому є перегородка-роздільник. У ньому можна розмістити Ваш мобільний телефон, документи або готівкові гроші. Слід зазначити, дуже якісну фурнітуру, працює м'яка м'яко і плавно. Зовнішній вигляд гаманця дуже презентабельний, такий аксесуар відмінно підкреслює високий статус свого власника, дуже якісний виріб, з вищого сегменту жіночих портмоне. Володарі такого шкіряного клатча, неодмінно оцінять зручність, практичність і солідний зовнішній вигляд аксесуара. Купити цей портмоне та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Виробник | Marco Coverna |
| Колір | Червоний |
| Товщина | 35 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Кількість відділень для документів | 2 |
| Розташування | Горизонтальне |
| Кількість прозорих відділень | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 10 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Застібка | Блискавка, Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 4 |
| Стать | Жіноча |
| Ширина | 105 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Гаманець клатч |
- Ціна: 1 850 ₴











