
Місткий чоловічий гаманець із натуральної шкіри коричневого кольору Horton Collection
850 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1927-534-2
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловічий класичний гаманець з натуральної шкіри високої якості від бренду Horton Collection. Модель складається вдвічі та закривається на хлястик з кнопкою. Усередині передбачений додатковий розворот на застібці з двума прозорими кишенями та секціями для пластикових карток. Крім цього, є й основні три відділення для купюр, одне з яких на блискавці. Для копійок передбачена окрема зручна монетниця на кнопці. Такий чоловічий гаманець відмінно підійде людям, які люблять класику. Аксесуар упакований в фірмову коробочку від виробника та стане відмінним подарунком для Вас або Ваших близьких. Купити безпечно та комфортно цей гаманець та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horton |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Коричневий |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 4 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | 2 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 2 |
| Довжина | 125 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 850 ₴










