Описание
Характеристики
Информация для заказа
Зажим для грошей компактних розмірів, закривається за допомогою прихованих магнітів. Усередині передбачений металевий затиск для купюр і два відділення для найпотрібніших карток. Аксесуар виконаний з натуральної шкіри, лицьова сторона прикрашена тисненням з назвою бренду. Приємним доповненням до гаманця стане красива подарункова упаковка. Купити комфортно та безпечно дану сумку та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ST |
| Тип | Зажим для купюр |
| Пол | Унисекс |
| Материал | Натуральная кожа |
| Цвет | Коричневый |
| Количество отделений для купюр | 1 |
| Количество отделений для кредитных карт | 2 |
| Расположение | Горизонтальное |
| Длина | 105 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Толщина | 10 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Расположение монетницы | нет |
- Цена: 500 ₴










