Описание
Характеристики
Информация для заказа
Компактна візитниця для зберігання банківських карток та візиток стандартного розміру. Візитниця має класичний дизайн, внутрішні кишені виконані з прозорого поліпропілену, що дозволяє прочитати всю інформацію з обох сторін картки. Модель представлена в різних кольорах. Купити безпечно та комфортно цю візитницю та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Искусственная кожа |
| Пол | Унисекс |
| Тип | Визитница карманная |
| Количество отделений для кредитных карт | 11-15 |
| Количество прозрачных отделений | 11-15 |
| Длина | 100 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Толщина | 15 мм |
| Количество вмещаемых карт | 22 шт |
| Тип застежки | Кнопки |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество отделений | 30 |
- Цена: 100 ₴











