
Шкіряний чоловічий гаманець клатч на багато карток із ремінцем для руки ST 1432
1 600 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-303-2
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гаманець клатч, що сполучає в собі елегантність та стиль. Якщо Ви втомилися носити гроші в кишені і постійно губити пластикові картки то ця модель саме для Вас. Гаманець розроблений італійськими дизайнерами і по праву є одним з найзручнішим аксесуарів в даному сегменті. Модель виготовлена з натуральної шкіри найвищої якості. Структура гаманця продумана і дуже зручна. Усередині передбачено п'ять широких відділень для паперових грошей та дев'ятнадцять секцій для пластикових карток дві з яких прозорі. Зовні є автономне відділення на блискавці для монет та інших потрібних дрібниць. Наявність шкіряного ремінця дає можливість носити аксесуар на зап'ясті. Зовнішній вигляд гаманця дуже презентабельний, аксесуар відмінно підкреслює статус свого власника, дуже якісний виріб, з вищого сегмента шкіряних портмоне. Купити безпечно та комфортно цей гаманець та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST Leather Accessories |
| Тип | Клатч |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 5 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 17 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість прозорих відділень | 2 |
| Розташування | Горизонтальне |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 2 |
| Довжина | 185 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Розташування монетниці | Зовні |
- Ціна: 1 600 ₴










