
Оригінальний гаманець клатч із гладкої шкіри чорного кольору Marco Coverna
1 800 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1927-771
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель виготовлена з натуральної масляної шкіри. Вироби з такої шкіри виглядають особливо шикарно за рахунок ефекту "жатки". Незважаючи на те, що шкіра має «жирнуватий» вид, вона виглядає дуже ефектно та практично. Цей вид шкіри має високу якість, довго не зношується та гарно виглядає протягом всього терміну експлуатації. Структура гаманця продумана і дуже зручна, відкривається по типу книжки. Усередині знаходиться три відділення для купюр, двадцять одна секція для пластикових карток (одна з яких прозора) та велика внутрішня кишеня на кнопці, яка дозволяє розмістити ваш телефон або документи. Зовні знаходиться автономне відділення на блискавці для монет та інших дрібниць. Зовнішній вигляд гаманця дуже презентабельний, такий аксесуар відмінно підкреслює високий статус власника, дуже якісний виріб з вищого сегмента шкіряних портмоне. Володарі такого шкіряного клатча, неодмінно оцінять зручність, практичність і солідний зовнішній вигляд аксесуара. Купити безпечно та комфортно цей гаманець та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marco Coverna |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Кнопки, Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 4 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість прозорих відділень | 3 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 2 |
| Довжина | 195 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Товщина | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Гаманець клатч |
| Кількість відділень для кредитних карт | 21 |
- Ціна: 1 800 ₴









