-30%


Коричневий гаманець клатч на багато карток для чоловіків та жінок Baellery
500 ₴
350 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1927-728-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель виготовлена у вигляді розкладної книжки. Структура гаманця продумана та дуже зручна. Усередині є два відділення для паперових грошей, двадцять секцій для пластикових карток (чотири з яких прозорі). Зовні знаходиться автономне відділення на блискавці для телефону, документів, купюр, монет та інших дрібниць. Для зручності носіння в гаманці передбачено ремінець для руки. Власники такого аксесуару, неодмінно оцінять зручність, практичність та солідний зовнішній вигляд. Купити безпечно та комфортно цей клатч і багато інших можна у нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baellerry |
| Тип | Клатч |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Коричневий |
| Застібка | Кнопки, Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 4 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 10 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | 4 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 4 |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 115 мм |
| Товщина | 40 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 350 ₴







