
Чорна обкладинка на паспорт з тисненням карти світу із натуральної шкіри (Алькор)
Цену уточняйте
- Нет в наличии
- Код: 1927-
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Обкладинка виконана з натуральної шкіри найвищої якості (алькор), закривається за типом книжечки, без фіксації. На лицьовій і зворотній стороні виконано красиве тиснення карти світу. Зі зворотного боку шкіряні клапани для кріплення паспорта. Обкладинка повністю прошита нитками. Обкладинка збереже важливий документ в цілості й неушкодженості на довгий термін. Підходить як для українського внутрішнього так і для закордонного паспорта. Оригінальний і потрібний подарунок на будь-яке свято! . Купити безпечно та комфортно цю обкладинку та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
Алькор (масляна шкіра) - це вид натуральної шкіри, яку обробляють методом ретельного шліфуванням і просочують масляним складом. Вироби з такої шкіри виглядають особливо шикарно за рахунок ефекту "жатки". Незважаючи на те, що шкіра має «жирнуватий» вид, вона виглядає дуже ефектно і практично. Оригінальність такого матеріалу надають ламані лінії, які роблять виріб більш практичним і не бояться перепаду температур. Цей вид шкіри має високу якість, довго не зношується і виглядає свіжо протягом всієї експлуатації.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ST Leather |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Обложка для паспорта |
| Материал | Натуральная кожа |
| Пол | Унисекс |
| Цвет | Черный |
| Длина | 133 мм |
| Ширина | 97 мм |
| Толщина | 7 мм |
| Тип застежки | Без застежки |
| Пользовательские характеристики | |
| Узоры и принты | карта мира |
- Цена: Цену уточняйте






