Топ продаж


Червона шкіряна ключниця-гаманець із карабінами під кожен ключ Marco Coverna
750 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-902-2
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель пошита з натуральної яловичої шкіри, м'якої приємною на дотик, поєднує в собі два аксесуари: ключницю і гаманець. Усередині закріплено шість карабінів для кріплення ключів. Є дві глибокі кишені для зберігання купюр (одна на блискавці) та дві прилеглі. У закритому вигляді фіксується на дві металеві кнопки. Аксесуар доставляється у фірмовій коробочці, стане відмінним подарунком для близьких або колег по роботі. Купити комфортно і безпечно дану модель та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marco Coverna |
| Призначення | Для звичайних ключів |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Кріплення ключів | Карабін |
| Кількість отворів для кріплення | 6 |
| Тип застежки | Кнопки |
| Колір | Червоний |
| Довжина | 135 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 25 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 750 ₴











