Топ продаж


Кожаная ключница c кошельком и карабинами Marco Coverna
Цену уточняйте
- Нет в наличии
- Код: 1927-902-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Модель пошита з натуральної яловичої шкіри, м'якої приємною на дотик, поєднує в собі два аксесуари: ключницю і гаманець. Усередині закріплено шість карабінів для кріплення ключів. Є дві глибокі кишені для зберігання купюр (одна на блискавці) та дві прилеглі. У закритому вигляді фіксується на дві металеві кнопки. Аксесуар доставляється у фірмовій коробочці, стане відмінним подарунком для близьких або колег по роботі. Купити комфортно і безпечно дану модель та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Marco Coverna |
| Материал | Натуральная кожа |
| Назначение | Для обычных ключей |
| Пол | Унисекс |
| Крепление ключей | Карабин |
| Количество отверстий для крепления | 6 |
| Тип застежки | Кнопки |
| Цвет | Синий |
| Длина | 135 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 135 мм |
- Цена: Цену уточняйте











