-10%


Коричневий жіночий гаманець із натуральної шкіри з хлястиком на кнопці Guxilai
500 ₴
450 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-466-9
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель виготовлена з натуральної шкіри в світло коричневого кольору. По центру декорована оригінальною пряжкою з логотипом бренду, виглядає дуже красиво і незвично. Усередині добре організований простір, є три відділення для купюр, одинадцять секцій для пластикових карток(одна прозора) та кишеня на блискавці для копійок. Закривається з фіксацією на кнопку, під якою знаходиться ще одна невелика кишеня. Гаманець відрізняється розкішним зовнішнім виглядом. Додасть стильності та індивідуальності будь-якій жінці. Купити комфортно і безпечно дану модель та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Guxilai |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Коричневий |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 11 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Довжина | 185 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 450 ₴







