
Шкіряний чоловічий гаманець купюрник коричневого кольору ST B-MS35
1 000 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-566-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гаманець виготовлений з натуральної гладкої шкіри найвищої якості. Модель без фіксації, що забезпечую максимально швидкий доступ до основного вмісту. Всередині знаходиться чотири прилеглі та одне глибоке відділення для банкнот та тринадцять секцій для пластикових карток. При всій своїй функціональності купюрник вийшов досить тонким та компактним. Відрізняється розкішним зовнішнім виглядом, прекрасно підходить людям майже з будь яким стилем. Упакований в коробочку від виробника, стане відмінним подарунком сучасному чоловіку. Купити комфортно та безпечно даний гаманець та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST Leather |
| Тип | Портмоне/Гаманець для нагрудної кишені |
| Розташування | Вертикальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Коричневий |
| Застібка | Без застібки |
| Кількість відділень для купюр | 5 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 12 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Довжина | 170 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 000 ₴










