
Недорогий жіночий гаманець на магнітній застібці чорного кольору Kivi
400 ₴
- В наявності
- Код: 1927-311-2
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зовнішня сторона гаманця декорована красивим малюнком. Всередині передбачено три широкі відділення під купюри, п'ять секцій для пластикових карток, одна з яких прозора - для документів. У перегородці передбачено відділення на блискавці, є монетниця на клямці. На зворотному боці знаходиться додаткова кишеня на блискавці. Гаманець зручно фіксується на магнітну кнопку. Володарі такого портмоне, неодмінно оцінять зручність та практичність аксесуара. Комфортно і безпечно купити дану модель та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kivi |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 4 |
| Кількість відділень для монет | 2 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Довжина | 185 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна виробник | Україна-Китай |
- Ціна: 400 ₴









