
Фіолетовий жіночий гаманець купюрник із натуральної шкіри з монетницею на блискавці Marco Coverna
1 500 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-415-4
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
Гаманець виготовлений з високоякісної натуральної шкіри, що надає йому не лише вишуканого вигляду, але й довговічності у повсякденному використанні. Вертикальний формат робить його зручним у носінні, де кожна деталь витримана в чіткому дизайні та високій якості. Закривається купюрник за допомогою магнітної застібки, що набагато зручніше. Усередині знаходиться п'ять відділень для паперових грошей, сімнадцять секцій для пластикових карток та два прозорі віконця для документів. Зовні є велика автономна кишеня на блискавці для чеків, монет або більш цінних речей. Такий аксесуар стане невід'ємною частиною вашого повсякденного стилю, визначаючи ваш унікальний смак та індивідуальність. Гаманець представлений в різних кольорах. Купити безпечно цей гаманець та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marco Coverna |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Портмоне/Гаманець для нагрудної кишені |
| Розташування | Вертикальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Фіолетовий |
| Застібка | Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 5 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 19 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість прозорих відділень | 2 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 2 |
| Довжина | 195 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 500 ₴










