
Жіночий гаманець на блискавці зеленого кольору Kivi
400 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1927-309-5
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель має зручний і надійний спосіб закриття - на блискавку. Лакове покриття має глянсовий блиск. Усередині гаманця передбачено три секції для паперових грошей, купюра будь-якого розміру зручно поміщається в кожну з них. Для пластикових карт є вісім відділень. Для монет передбачене велике зручне відділення на блискавці. Використовується якісна фурнітура, оформлена під срібло. Аксесуар укомплектований ремінцем для руки, завдяки якому можна використовувати виріб як клатч. На лицьовій стороні розташований красивий значок з логотипом бренду. Модель представлена в різних кольорах. Купити безпечно та комфортно цю обкладинку та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kivi |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Зелений |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування | Горизонтальне |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 2 |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна виробник | Україна-Китай |
| Тип | Гаманець на блискавці |
- Ціна: 400 ₴









